پلاگ فن

پلاگ فن ها پلاگ فن از پروانه ها سینگل بکوارد مدل کامفری ، که از اینلت ها همان نک ورودی و پروانه ای قرار دارد ، که جریان هوای ورودی به داخل پلاگ فن را به صورت گرد بادی هدایت می کند ، که باعث افزایش چشم گیر راندمان و فشار استاتیکی می شود .

2 شیار اصلی روی هر تک پره به قدرت خودشان باقی هستند ، که می توانند در کنار ایجاد یک راندمان فوق العاده ،کمک می کنند که دسیبل صدایی پایینی را هم داشته باشیم.

ویژگی اصلی پلاگ فن ها

اول از همه پلاگ فن ها در کنار جا به جایی حجم هوای عالی فشار استاتیکی مناسبی را ایجاد می کنند .

مصرف انرژی مناسبی  دارند .

طراحی فنی و مهندسی شده ، که در جانمایی باکس ها و هواساز ها دست ما را باز می گذارند .

دسیبل صدایی پایین در کنار عملکرد فوق العاده.

قابلیت تنظیم دور توسط اینورتر .

بررسی کاربردهای پلاگ فن ها

پلاگ فن ها همان طور که از طراحیشان مشخص می باشد ، به صورت کلی در باکس ها و هواساز های صنعتی کاربرد دارند ، و طراحی آن ها بر همین اساس است ، که در باکس ها و هواساز ها فضای کمی را اشغال کنند .

 

پلاگ فن

اگر به صورت کلی بخواهیم اشاره کنیم

فن اصلی هواسازهای صنعتی و خانگی

فن اصلی  باکس های فیلتر

فن اصلی باکسهای سایلنت

و… از کاربرد اصلی پلاگ فن ها می باشد .

بررسی راندمان و عملکرد پلاگ فن ها

پلاگ فن ها در 15 سایز تولید می شوند ، که از قطر 250تا1250هستند ، حجم هوایی که جا به جا می کنند از 1200تا 80000متر مکعب در ساعت می باشد ،  و فشار استاتیکی بین 200تا3500پاسکال را می توانند برای ما جا به جا کنند .

بررسی طراحی پلاگ فن ها

در پلاگ فن ها اتصال بین پروانه اصلی و الکتروموتور به صورت مستقیم است ، و واسطه ای بین آن ها نمی باشد.

در قسمت جلو دستگاه صفحه اصلی جدا کننده را داریم ، که نک ورودی بر روی آن نصب شده است ، و زمانی که این فن در باکس قرار می گیرد ، قابلیت سیل کردن یا همان هوا بندی دور فریم را به ما می دهد که کمترین میزان لیکیج را داشته باشید.

در قسمت پایینی ، شاسی اصلی را داریم ، که باله موتور بر روی اون نصب شده است ، و در قسمت پایین شاسی قابلیت اجرای لرزه گیر را خواهید داشت .

در قسمت پایه موتور

یک پایه با طراحی خاص را داریم ، که بالاترین میزان مقاومت را برای ما ایجاد می کند ، و الکتروموتور را در شرایط سخت کاری استیبل نگه میدارد .

به این دلیل  که در بعضی مواقع به دلیل وجود فشار استاتیکی بالا و فیلتراسیون افت بالا ، در پلاگ فن ها قابلیت این را دارید ، که از پروانه تا دمای 3200و حتی بالاتر بسته به شرایط کاری و نوع انتخاب را داشته باشید.

نا گفته نماند که در مواردی پروانه به صورت سفارشی تولید می شود .

جمع بندی

پلاگ فن ها با اختلاف بهترین گزینه برای استفاده در باکس ها و هواساز های صنعتی می باشند ، که قابلیت های ویژه ای را برای ما ایجاد می کنند.

پلاگ فن

فرم زیر را برای بازدید و کارشناسی تکمیل به زودی با شما تماس میگیریم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .